נעים להכיר, החשמלית של טויוטה

אם אתם בחיפוש אחר הרכב הבא שלכם, אנחנו שמחים להציג בפניכם את החשמלית האיכותית של טויוטהbZ4X . מדובר בעתיד של הרכבים שלא מתפשר על חוויית נסיעה משודרגת לצד ביצועים מרשימים. אם אתם חוששים מרכבים חשמליים אז בטויוטה דאגו לכם גם לאפשרות של טווח נסיעה ארוך בטעינה חשמלית מלאה.

העתיד כבר כאן

היום כבר כולם מבינים שרכב חשמלי הוא העתיד של כולנו. בעיקר בגלל היתרונות המשמעותיים של אפס פליטת מזהמים, נסיעה שקטה וחיסכון משמעותי במשאבים. השאלה היא רק באיזה רכב לבחור? הבנתם שאתם אנשים שלא מתפשרים על עיצוב אבל גם אוהבים את הרכב שלכם חדשני ועם יכולות יוצאות דופן - טויוטה bZ4X תתן לכם את המענה הטוב ביותר! גם טכנולוגיה מתקדמת וגם ביצועים מרשימים שלא באים על חשבון העיצוב, הפכו את הדגם הזה לנחשק במיוחד בשנת 2023.

 

טעינה קלה ומהירה בכל מקום שתבחרו

כשעושים את המעבר מרכב בנזין לרכב חשמלי קיים חשש לגבי אפשרויות הטעינה. ראשית, חשוב להדגיש שפריסת עמדות הטעינה בישראל הולכת ומתרחבת מיום ליום. בחניונים ציבוריים, תחנות דלק ואפילו במקומות עבודה ניתן למצוא עמדות טעינה מתקדמות. כדי להקל על החיפוש תוכלו להשתמש באפליקציית  MyToyotaולאתר בקלות את העמדה הכי קרובה.
שנית, תוכלו להתקין עמדת טעינה ביתית מקורית שתיתן לכם מענה נגיש בהתאם לזרם הקיים. שקע של
11KW  יאפשר להגיע לטעינה מלאה ב-6.5 שעות. שקע של 6.6KW יאפשר לכם טעינה מלאה ב-19 שעות. הטעינה מתבצעת באמצעות כבל טעינה ייעודי. תוכלו להשאיר את הרכב לטעינה בלילה וכשתקומו הוא כבר יהיה עם סוללה מלאה.

אפליקציית MY TOYOTA רכב השפלה

 

חיסכון, כבר אמרנו?

רכב חשמלי חסכוני יותר מכיוון שעלויות הדלק גבוהות באופן משמעותי מעלויות החשמל. בנוסף לכך, לרכב חשמלי איכותי יש פחות עלויות תחזוקה. אין צורך בטיפולים תקופתיים מאסיביים, פחות חלקים נעים ולכן גם פחות תקלות ובלאי נמוך. הטיפול היחיד הוא טיפול תקופתי כל 15,000 קילומטרים לצורך תחזוקה מונעת. בחלק מהמקרים תדרשו להחליף מסנן אוויר ולמלא נוזליי בלמים וקירור. כשאתם בוחרים בטויוטה אתם חוסכים גם החלפת סוללה מכיוון שהחברה מצהירה שגם אחרי 10 שנים של שימוש, הסוללה עדיין יעילה ב-70% לכל הפחות.

 

טויוטה חשמלית עם מפרט טכני עשיר

אחרי שהבנתם את היתרונות הרבים של טויוטה bZ4X נציג בפניכם את המפרט העשיר. הרכב מגיע עם הנעה קדמית ויש בו 5 מקומות ישיבה. צריכת החשמל המירבית היא 148 וואט לשעה. ברכב יש בקרת יציבות אלקטרוניים, בקרת שיוט, חיישני לחץ אוויר, בלימת חירום והיגוי אקטיבי. ברכב מערכת שמע מקורית הנשלטת מההגה, מסך מולטימדיה, מערכת GPS ומסכים בגב המושבים. במבחן הבטיחות קיבל רכב טויוטה bZ4X  - 5 כוכבים.

 
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות