בטויוטה bZ4X לא צריך להתפשר בנוגע לבטיחות והדגם החשמלי החדש בעל דירוג הבטיחות הגבוה ביותר שקיים (8/8) טויוטה רכב השפלה

 

טויוטה Toyota bZ4X 2022 החשמלית החדשה- סקירה כללית

סדרת bZ פותחה מתוך מחשבה חדשנית הרבה מעבר לאפס פליטות מזהמות! עם הסדרה החדשה תוכלו לשמור על הסביבה, ליהנות מביצועים יוצאי דופן, ברכב טויוטה חדש מעוצב ומתוחכם – ופשוט ליהנות מהדרך. טויוטה bZ4X החדשה מגיעה בשני דגמים: הנעה קדמית 2x4 וההנעה כפולה 4x4. שני הדגמים מצוידים בשלל איבזורים טכנולוגים ובטיחותיים שהופכים את bZ4X לחשמלית החדשה שמספקת חוויית נהיגה מושלמת! בטויוטה bZ4X לא צריך להתפשר בנוגע לבטיחות והדגם החשמלי החדש בעל דירוג הבטיחות הגבוה ביותר שקיים (8/8) ודרגת זיהום אוויר הנמוכה ביותר שקיימת (1/15).

 

 

  למעבר לדגם טויוטה bZ4X 2022!

 

 

מה ההבדל בין רכב חשמלי לרכב היברידי?

רכב היברידי מונע באמצעות שני מנועים: בנזין וחשמלי התומכים, זה בזה לטובת חסכון והפחתת פליטת המזהמים. תנועת המכונית עצמה מסייעת לטעינת הסוללה החשמלית, אך עדיין יש לתדלק את המכונית בבנזין. במכונית החשמלית, ההנעה הוא ללא תלות בבנזין או תדלוק, סוללת המכונית החשמלית נטענת על ידי עמדות טעינה.

 

האם עלויות האחזקה נמוכות?

ברכב חשמלי ניתן לחסוך כסף הודות לחסכון בעלויות הדלק ועלויות חשמל נמוכות. מכונית חשמלית דורשת פחות טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת, מכיוון שיש בה פחות חלקים נעים בה ובהתאם הבלאי על החלקים נמוך יותר. גם שחיקת הבלמים נמוכה יותר, מכיוון שבבלימה הגנרטור אחראי על העברת האנרגיה הנפלטת לטעינת הסוללה.
לרכב יש לבצע טיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ בו מתבצעות בדיקות מקיפות ומוחלפים חלקים כגון מסנן אוויר מזגן, נוזלי בלמים וקירור - בהתאם להוראות היצרן.

 

מדוע צריך לעשות טיפול תקופתי ברכב החשמלי?

על מנת לשמור על איכות ואמינות הרכב לאורך שנים.

 

 

אנו בסוכנות רכב השפלה מזמינים אתכם להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר. להשארת פרטים לחצו כאן!

  

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות